27 հուլիսի 2023 թվականի N 1244-Ա
ՌԱՖԱՅԵԼ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆԻՆ, ՏԻԳՐԱՆ ՂՈՒԿԱՍՅԱՆԻՆ, ԿԱՐԼԵՆ ՈՍԿԱՆՅԱՆԻՆ, ՍՈՒՐԵՆ ԼԵՎՈՆՅԱՆԻՆ, ՌՈՄԻԿ ՂԱԶԱՐՅԱՆԻՆ, ԴԱՎԻԹ ԻՍՐԱՅԵԼՅԱՆԻՆ, ՀԱՅԿ ԴԱՆԻԵԼՅԱՆԻՆ, ԳՈՌ ՓԻԼԻՊՈՍՅԱՆԻՆ, ՆԱՎԱՍԱՐԴ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆԻՆ, ԳԵՎՈՐԳ ՄՆԱՑԱԿԱՆՅԱՆԻՆ ՇԱՐՔԱՅԻՆ ԿԱԶՄԻ ՊԱՐՏԱԴԻՐ ԶԻՆՎՈՐԱԿԱՆ ԾԱՌԱՅՈՒԹՅՈՒՆԻՑ ԱԶԱՏԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
1. Շարքային կազմի պարտադիր զինվորական ծառայությունից ազատել հետևյալ անձանց՝
1) Ռաֆայել Գառնիկի Հարությունյանին (ծնվ.՝ 1996 թվականի դեկտեմբերի 18-ին, հաշվառման հասցեն՝ Տավուշի մարզ, քաղ. Իջևան, Ասլանյան փող., տուն 26).
2) Տիգրան Կարենի Ղուկասյանին (ծնվ.՝ 1996 թվականի հոկտեմբերի 14-ին, հաշվառման հասցեն՝ Արագածոտնի մարզ, քաղ. Աշտարակ, Թամազյան փող., տուն 15).
3) Սուրեն Ռաֆիկի Լևոնյանին (ծնվ.՝ 1996 թվականի սեպտեմբերի 8-ին, հաշվառման հասցեն՝ Կոտայքի մարզ, քաղ. Եղվարդ, Աբովյան փող., տուն 73/1 տուն).
4) Ռոմիկ Արմենի Ղազարյանին (ծնվ.՝ 1996 թվականի սեպտեմբերի 6-ին, հաշվառման հասցեն՝ քաղ. Երևան, Դավթաշեն 4-րդ թաղ., 3աշ., բն. 18).
5) Դավիթ Սամվելի Իսրայելյանին (ծնվ.՝ 1996 թվականի դեկտեմբերի 27-ին, հաշվառման հասցեն՝ քաղ. Երևան, Ավետիսյան 70, բն. 47).
6) Հայկ Արթուրի Դանիելյանին (ծնվ.՝ 1996 թվականի դեկտեմբերի 19-ին, հաշվառման հասցեն՝ Տավուշի մարզ, քաղ. Իջևան, Աբովյան փող., 28 շ., բն. 16).
7) Գոռ Արծրունի Փիլիպոսյանին (ծնվ.՝ 1997 թվականի օգոստոսի 4-ին, հաշվառման հասցեն՝ քաղ. Երևան, Աբելյան փող., 8/3 տուն).
8) Նավասարդ Կարենի Վարդանյանին (ծնվ.՝ 1997 թվականի ապրիլի 8-ին, հաշվառման հասցեն՝ քաղ. Երևան, Վրացական 6, բն. 42).
9) Գևորգ Տիգրանի Մնացականյանին (ծնվ.՝ 1997 թվականի հունվարի 23-ին, հաշվառման հասցեն՝ Լոռու մարզ, քաղ. Վանաձոր, Բաթումի փող., 15 շ., բն. 38).
10) Կարլեն Վաղարշակի Ոսկանյանին (ծնվ.՝ 1996 թվականի սեպտեմբերի 27-ին, հաշվառման հասցեն՝ քաղ. Երևան, Մոլդովական փող., 44/2 շ., բն. 23):